Śląsk Wrocław lepszy o 3 bramki.

0
303

Kolejną porażkę w rozgrywkach II ligowych zanotowała nasza młoda drużyna. Ostatnie mecze mają podobny przebieg, pomimo dobrej gry na koniec meczu musimy uznać wyższość przeciwników. Przeciwników, którzy przez cały mecz nie mogą być pewni zwycięstwa. Tak było i tym razem, początek meczu to wyrównana gra, prowadzenie przechodziło z rąk do rąk i żadnej z drużyn nie udało się uzyskać znaczącej przewagi. Przed taką szansą nasza drużyna stanęła w 24 minucie przy stanie 15-12 nie wykorzystaliśmy okazji na objęcie prowadzenia 4 bramkami. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się 16-17 dla drużyny Śląska Wrocław.

Druga połowa miała podobny przebieg, jednak tym razem na prowadzeniu byli goście. Kiedy w 47 minucie Śląsk wyszedł na prowadzenie 24- 28 wydawało się że pewnie utrzyma tą przewagę do końca. Jednak po raz kolejny młodzi zawodnicy Moto-Jelcza udowodnili swoją wielką ambicję. Kilka udanych interwencji w bramce Mikołaja Dudy i skuteczna gra  Rutkowskiego i Chushkina sprawiło że w 50 minucie przegrywaliśmy 1 bramką. Do końca meczu trwałą zażarta walka o każdą piłkę. Niestety 2 błędy własne w końcówce pozbawiły nas szans na zwycięstwo. Wynik końcowy 31-34 dla Śląska Wrocław.

MJO: Jaskólski, Letki, Duda – Rutkowski 9, Savaryn, Wojtaszek 2, Borowiec 3, Padula, Chushkin 12, Loik 1, Gass 2, Ząbek, Zając, Mazurkiewicz 2, Pejcha

Śląsk: Pasiuta, Gradziński, Wróblewski 2, Gawski 6,Krupa, Unkell 7, Starczewski, Słomczewski 3, Lechowicz, Wołowiec 4, Platt 8, Parzonka 4, Maciak