Wygrana juniorów po karnych.

0
382

W 13 kolejce Dolnośląskiej Ligi Juniorów nasza drużyna podejmowała zespół ŚKPR Świenica II. Pierwsza połowa to przewaga naszej drużyny, skuteczna gra zaowocowała prowadzeniem 14 – 11. Dobry początek drugiej połowy, szybkie dwie bramki i prowadzenie 16-11 spowodowało rozprężenie w naszej drużynie. W 37 minucie spotkania bezpośrednią czerwoną kartkę otrzymał Denys Chushkin, od pory drużyna musiała sobie radzić w składzie złożonym z zawodników z rocznika 2001/2002. Do końca meczu trwała zacięta walka o każdą piłkę. Do rzutów karnych doprowadził Kuba Pejcha skutecznie egzekwując rzut karny już po końcowej syrenie.  W konkursie jedenastek dzięki skutecznym rzutom Dudy, Laferiego, Wojtaszka oraz Romana oraz obronom Dudy i Jaskólskiego wygrywamy 4:3.

Bramki dla MJO  Jaskólski, Duda 1 – Roman 1, German 2, Wojtaszek 5, Laferi 3, Gawliński 1, Rak,  Chushkin 8, Ząbek, Zając,  Pejcha 7.